Karaman'da Arazi Anlaşmazlığı Silahlı Kavgaya Yol Açtı: 1 Ölü 1 Yaralı Karaman'da Arazi Anlaşmazlığı Silahlı Kavgaya Yol Açtı: 1 Ölü 1 Yaralı

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde, Ovacık Mahallesi D100 Karayolu yan yol ışıklar mevkiinde meydana gelen trafik kazasında, 41 APU 450 plakalı BMW marka otomobil bariyere çarparak 100 metre sürüklendi. Kazada sürücü İbrahim Uyanık ve yolcu Abdullah Yabar hayatını kaybederken, bir yolcu olan C.Ö. ise yaralandı. Otomobil, kaza sonucunda hurdaya döndü.

Olayın detaylarına göre, otomobilin bariyere çarpması sonucu 100 metre sürüklenmesi, çevredekilerin 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aramasına neden oldu. İhbar üzerine olay yerine sağlık, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri tarafından sıkışan yolcu Abdullah Yabar kurtarıldı. Ancak yapılan sağlık kontrollerinde, sürücü İbrahim Uyanık ve yolcu Abdullah Yabar'ın yaşamlarını yitirdiği belirlendi. Yaralı yolcu C.Ö. ise olay yerindeki ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

Bariyere Çarpan Otomobil Hurdaya Döndü

Kaza sonucu otomobilin büyük zarar gördüğü, adeta hurdaya döndüğü ifade edildi. Polis, kaza ile ilgili detaylı inceleme başlatırken, olayın sebebini belirlemek amacıyla çalışmalara devam ediliyor.

Bariyere Çarpan Otomobil Hurdaya Döndü2

Bariyere Çarpan Otomobil Hurdaya Döndü4

Bariyere Çarpan Otomobil Hurdaya Döndü5

Bariyere Çarpan Otomobil Hurdaya Döndü6

Kaynak: İHA