Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kiracısıyla yaşadığı sorunları canlı yayında anlattı. Kendisini rahatsız eden bir durumu dile getiren Akalın, kiracısının yaptığı hareketleri eleştirerek öfkesini ifade etti.

CZN Burak, Cannes Film Festivali’ndeki Eleştirilere Yanıt Verdi CZN Burak, Cannes Film Festivali’ndeki Eleştirilere Yanıt Verdi

Akalın, aylık 5 bin TL'ye evinde oturan kiracısının tutumundan şikayetçi olduğunu söyledi. "Bir yere gidip dört kişiyle üç-dört bin lira hesap geliyor, ama kiracım benim evimde 5 bin liraya oturuyor. Bu durumu canlı yayında söylediğim için adam, 'Programda bahsetti, zam yapacaktım vazgeçtim' diyerek kendini savunmuş." dedi.

"Evi Almak İçin Çok Çalıştım"

Ünlü şarkıcı, evi almak için gece gündüz çalıştığını ve kiracısının yaptığı bu hareketin kendisini çok öfkelendirdiğini belirtti. "Ben o evi almak için gece gündüz çalıştım, mankenlik yaparken 10-12 saat ayakta bekledim. Ve şimdi, o kişi, 'programda benden bahsetti, zam yapmaktan vazgeçtim' diyecek kadar cesur." ifadelerini kullandı. Akalın, bu tutumu karşısında çok sinirlendiğini ve konuyu avukatına ilettiğini söyledi.

Kaynak: Haber Merkezi