Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 50. yaş gününde unutulmaz anlar yaşadı. Kim Milyoner Olmak İster stüdyosunda gerçekleştirilen sürpriz doğum günü kutlaması, İmirzalıoğlu’na duygusal anlar yaşattı.

Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik'ten 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı Antalya Emniyet Müdürü Orhan Çevik'ten 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

Sürpriz Doğum Günü Partisi

Kenan İmirzalıoğlu, doğum günü için hazırlanan bu özel etkinlikle büyük bir sürprizle karşılaştı. Stüdyoda bulunan ekip ve atv çalışanları, İmirzalıoğlu için anlamlı bir doğum günü kutlaması düzenledi. Ünlü oyuncu, kendisine yapılan bu jest karşısında büyük bir mutluluk ve minnettarlık duydu.

İmirzalıoğlu’ndan Teşekkür Mesajı

Kendisine yapılan sürpriz kutlama için teşekkür eden İmirzalıoğlu, "Tüm atv yönetimine, Milyoner ekibine ve seyircilere çok teşekkür ediyorum. Bu özel günü benim için unutulmaz kıldığınız için minnettarım," ifadelerini kullandı.

Dgsh

Neşe Dolu Anlar

Doğum günü pastasını keserken büyük bir neşe içinde olan İmirzalıoğlu, dostları ve ekip arkadaşlarıyla bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı. Bu özel gün, ünlü oyuncunun kariyerinde ve kişisel hayatında unutulmaz bir anı olarak yer aldı.

Kaynak: Haber Merkezi