Dünya çapında ilgi gören Kurtlar Vadisi dizisinin unutulmaz karakterlerinden 'Güllü Erhan'ı canlandıran Erhan Ufak, son haliyle sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyuncu, 55 kilo vererek tam bir dönüşüm geçirdi ve yeni görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Fazla Kilolarından Kurtuldu

Efsane dizideki sempatik mafya rolüyle tanınan Ufak, fazla kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı geçirdi. 140 kiloya kadar çıkan kilosunu operasyon sonrası 85 kiloya kadar düşüren oyuncu, sağlıklı ve fit bir yaşam tarzı benimsedi.

Saasaa 12Nl

Yeşilçam'ın Emekçisi Nalan Çöl "Derviş" Dizisinin Kadrosunda! Yeşilçam'ın Emekçisi Nalan Çöl "Derviş" Dizisinin Kadrosunda!

Sosyal Medyada Büyük İlgi

Ufak, sosyal medya hesaplarından sık sık yeni halini paylaşarak takipçilerini değişimiyle sürekli güncel tutuyor. Yeni görüntüsüyle beğeni toplayan oyuncu, eski haliyle karşılaşan hayranlarını şaşırtıyor.

Aaa Uzkx

Eski Halinden Eser Kalmadı

Ünlü oyuncunun eski halinden eser kalmadığı gözlerden kaçmıyor. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak büyük bir değişim geçiren Erhan Ufak, hayranlarının takdirini kazanmaya devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi