Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, 50. yaş gününü dün akşam evinde düzenlediği özel bir partiyle kutladı. Parti öncesi komşularına bir mektup göndererek olası gürültüden dolayı özür dileyen Doğulu'nun bu nazik hareketi takdir topladı. Ancak, gece yarısı rahatsız olan komşuların şikayeti üzerine partiye polis müdahalesi gerçekleşti.

50 Dogum Gunu Parti Veren Kenan Dogulu Dan 17385433 3703 M

50 YAŞINA GİRDİ

Doğulu, her yıl 31 Mayıs'ta düzenlediği geleneksel doğum günü partisi için bu yıl da büyük bir organizasyon yaptı. Mektubunda, "Her sene 31 Mayıs'ta sizlere verdiğimiz geçici rahatsızlık için önden özür diliyorum. Bu cuma da evde, bahçede, eş, dost ve ailemle bir araya gelip 50. yaş günümü kutlayacağız. Normalden biraz daha kalabalık olacağımız için doğal olarak konuşma ve müzik gürültüsü daha fazla olacaktır. Şimdiden affınıza sığınarak bir gecelik sabır ve anlayış rica ediyorum" ifadelerini kullanan Doğulu, ayrıca olası ihtiyaçlar için iletişim bilgilerini paylaştı.

50 Dogum Gunu Parti Veren Kenan Dogulu Dan 17385433 7859 M

DOĞUM GÜNÜNDE ÜNLÜLER GEÇİDİ

Partiye birçok ünlü isim katıldı ve gece boyunca eğlenceli anlar yaşandı. Kenan Doğulu'nun özel olarak yaptırdığı gitar şeklindeki pasta ve parti dekorasyonu büyük beğeni topladı. Gecenin dikkat çeken bir diğer detayı ise Aşk-ı Memnu dizisinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve Selçuk Yöntem'in bir araya gelmesi oldu. Sosyal medyada bu buluşma, "Aşk-ı Memnu yeniden mi başlıyor?" yorumlarına neden oldu.

50 Dogum Gunu Parti Veren Kenan Dogulu Dan 17385433 1626 Amp (1)

POLİS MÜDAHALE ETTİ

Ancak, tüm bu eğlence gece yarısı komşuların rahatsızlığına yol açtı. Site sakinlerinin yüksek sesten şikayetçi olması üzerine polis partiye müdahale etti. Gece saat 00:00'ı geçmesine rağmen devam eden yüksek müzik nedeniyle polis, Acarkent'teki partiye son verdi. Kenan Doğulu'nun 50. yaş günü partisi, renkli anların yanı sıra beklenmedik bir polis müdahalesiyle de hafızalarda kaldı.

Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama Gözaltına alındığı iddia edilen Hasan Can Kaya'dan ilk açıklama

Muhabir: Tayfun Akyatan