Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri projesi” kapsamında, Göynük Mahallesi’nde kapalı pazar yeri yapımına başlandı.

Pazar Yeri Detayları

Gazeteci Nazlı Ilıcak Yeniden Cezaevinde Gazeteci Nazlı Ilıcak Yeniden Cezaevinde

2592 metrekarelik bir alanda, 1835 metrekarelik bir kapalı pazar yeri yapılacak. Pazar alanında tuvaletler, zabıta odası, çay ocağı ve satış ünitesi bulunacak. Pazar alanında 80 esnaf tezgah açabilecek.

Başkan Topaloğlu’nun Açıklamaları

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kuzdere, Arslanbucak ve Çamyuva mahallelerinden sonra Göynük mahallesinde de pazar yeri çalışmalarına başladıklarını belirtti. “Her mahalleye bir kapalı pazar yeri” projesi kapsamında Kemer’in tüm mahallelerinde pazar yeri yapacaklarını ifade etti. Başkan Topaloğlu, “Göynük mahallemizde pazar yeri çalışmalarımıza hızla başladık. En kısa sürede pazar yerimizi esnaf ve vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Esnafımız ve vatandaşımız, güneşten, soğuk ve yağmurdan kurtulmuş olacak. Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye ilk günkü aşkla devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Topaloğlu, Tekirova Mahallesi’nde de kapalı pazar yeri yapılacağını ve bu konuda ihale sürecinin ve diğer çalışmaların başladığını belirtti.