Kurban Bayramı çerçevesinde Kemer’de düzenlenen resmi bayramlaşma programı, geniş bir katılımla gerçekleşti.

Protokol Üyeleri Katıldı

Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli'nde başlayan bayramlaşma programına, Konyaaltı Kaymakamı Rahmi Köse, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer İlçe Jandarma Komutanı Ömer Seyhan, İlçe Emniyet Müdürü Harun Mere, Sahil Güvenlik Komutanı Soner Tuna, Kemer Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Derya Baytekin, Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları, daire müdürleri ve STK temsilcileri katıldı.

Ziyaretlerle Devam Etti

Bayramlaşma programının ardından, protokol üyeleri sırasıyla İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı’nı ziyaret etti. Polis merkezine yapılan ziyaret sırasında, Konyaaltı Kaymakamı Rahmi Köse, Kemer Belediyesi Kültür Evi’ni de ziyaret ederek, Başkan Topaloğlu ile birlikte kültür evini gezdi ve yerel tarihçi Ramazan Kar’dan Kültür Evi ile ilgili bilgi aldı.

Muratpaşa Bambus Plajı Halkın Hizmetine Açıldı Muratpaşa Bambus Plajı Halkın Hizmetine Açıldı

Başkan Topaloğlu’ndan Bayram Mesajı

Program sırasında bir konuşma yapan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, bayramların sevgi ve saygının, milli birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve dayanışmanın önem kazandığı günler olduğunu belirterek, Kemer’de Kurban Bayramı ile birlikte trafik yoğunluğu yaşandığını söyledi.

“Bayram sevincimizin acıya dönüşmemesi, üzücü haberlerin yürekleri yakmaması için vatandaşlarımızın trafikte çok daha dikkatli olmalarını diliyorum. Bu vesile ile tüm yurttaşlarımızın Bayramını bir defa daha yürekten kutluyor, sevdiklerinizle birlikte nicelerine kavuşmanızı diliyorum” dedi.

Kaynak: Kemer Belediyesi/ Bülten