İcradan satılık 2007 model MITSUBISHI marka araç İcradan satılık 2007 model MITSUBISHI marka araç

Kayseri Melikgazi'de 130 m² daire icradan satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2024/52 ESAS sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir. Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Kayseri İl, Melikgazi İlçe, MELİKGAZİ Mahalle/Köy, 4674 Ada, 1 Parsel, 9. KAT 26 NOLU BB Nolu taşınmazın tam (1/1) hissesi satılıktır. Taşınmaz 9. katta, bina giriş kapısı yönünden bakıldığında sağ ön tarafta yer alan 26 bağımsız bölüm numaralı meskendir. Konu mesken salon, 3 oda, mutfak, antre, banyo, wc-lavabo ve 2 balkon olmak üzere net 130 m² alanlıdır. Mutfak, balkon, banyo, duş ve WC zeminleri seramik; oda zeminleri ahşap parke kaplıdır. Mutfak dolabı laminat tezgahı mermer olan konutun pencereleri PVC dir. İç kapılar ahşap panel, dış kapı çelik olup konutun ısınma sistemi merkezi kaloriferdir. Yapılaşmanın yoğun olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar karşılanabilmektedir. Bölge, orta-üst düzey gelir grubuna sahip insanlar tarafından ikamet veya yatırım amaçlı tercih edilmektedir. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Dava konu olan meskenin bulunduğu bina; 720,00 m² alanlı arsa üzerinde 4A yapı sınıfında, ayrık nizam ve betonarme karkas yapı tarzında bodrum kat, zemin kat ve 12 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi batı cepheden sağlanmaktadır. Bina girişi kapısı alüminyum doğrama olup merdiven dairesi zeminleri seramik, korkulukları demir doğrama, duvarları boyalıdır. Adresi: Alpaslan Mahallesi, Hisar Geçidi Sokak, Şahin Konağı, No:9/26 Melikgazi / KAYSERİ
İmar Durumu : İnşaat tarzı eğerleme konusu taşınmazın yer aldığı parsel 1/1000 ölçekli uygulama imar planında konut ve ticaret imarlı 7 katlı kütle parsel alanı üzerindedir.
Kıymeti : 3.000.000,00 TL- KDV Oranı: %1- Kaydındaki Şerhler: Tapu kaydında mevcuttur.

Kaynak: ilan.gov.tr