Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, turizm yatırımcıları ve çalışanlarıyla bir araya geldi. 1 Nisan’dan itibaren hayata geçireceği projeleri anlatan Kara, bu projeler arasında doğalgaz, sosyal konut, kreş ve ekonomi gibi konuların yanı sıra turizmle ilgili vizyon projeleri de bulunuyor.

Turizm Emekçileriyle Sohbet

Başkan Adayı Kara, turizm emekçileriyle bire bir ilgilenerek uzun uzun sohbet etti ve çalışanların ve turizm yatırımcılarının merak ettiği tüm soruları içtenlikle cevapladı. Kara, Manavgat’ı doğalgaz başta olmak üzere, sosyal konut, ekonomi ve sosyal projelerle ileriye taşıyacaklarını belirtti. Ayrıca, turizmi 12 aya yayılmasının da ana hedeflerinden birisi olduğunu söyledi.

“Halkçı Belediyecilik” Anlayışı

Kara, “Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı misafiri ağırlayan Manavgat’ımızda turizm emekçileri ile bir araya gelerek onların refahı, mutluluğu ve huzuru için hayata geçireceğimiz vizyon projelerimizden bahsettik.” dedi. Ayrıca, “Halkçı Belediyecilik” anlayışının, 1 Nisan’dan itibaren doğalgaz, sosyal konut, kreşler, 12 ay sürdürülebilir ekonomi gibi vizyon projeleriyle güçlenerek devam edeceğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel TBMM resepsiyonunda görüştü Cumhurbaşkanı Erdoğan ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel TBMM resepsiyonunda görüştü

Kara, “Manavgat, evine ekmek götüremeyenlerin değil mutlu insanların yaşadığı bir kent olacak. İlgi ve alakanızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. 1 Nisan’dan itibaren gece gündüz demeden Manavgat halkının emrinde olacağım.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi