İzmir Konak'ta  2+1 daire mahkemeden satılıktır.İlanın detaylarını ilan.gov.tr'den bulabilirsiniz. Kısaca ilan detayı şöyle:

İcradan satılık 2016 model Mercedes-Benz araç İcradan satılık 2016 model Mercedes-Benz araç

Bir borçtan dolayı aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup mahcuzun ayrıntılı görsellerine, artırmaya ilişkin şartlara ve ayrıntılı açıklamalara esatis.uyap.gov.tr adresi üzerinden 2023/27 SATIŞ sayılı dosya numarası ile erişim sağlanabilir.
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, mahiyeti, bulunduğu yer, muhammen kıymeti ve önemli vasıfları:
1 NO'LU TAŞINMAZIN

Özellikleri : İzmir İl, Konak İlçe, 1.KARANTİNA Mahalle/Köy, 6563 Ada, 23 Parsel, Bodrum kat, 2 Nolu Bağımsız Bölüm mesken vasfında olan taşınmazdır.
Adresi : 213 Sokak No.20 Mithatpaşa Mahallesi bodrum kat 2 nolu bağımsız bölüm Konak İzmir Ana binanın özellikleri: 213 sokağa cepheli olan bina, Bodrum+Zemin+3 normalkattan ibaret, 5 katlı, betonarme tarzda inşa edilmiş, giriş kapısı demir doğrama, içi ve dışı sıvalı ve badanalı, merdiveni mozaik basamaklı ve demir korkuluklu, yaklaşık 40 ve üzeri yaşlarda olan binanın yaşı nedeniyle yıpranması, yapımında kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi, Bakanlık tarafından yayınlanan tebliğdeki
yapı gruplarından dahil olduğu 3/A grup yapılara nazaran imalat eksikleri de dikkate alınarak %40 oranında değer kaybının bulunduğu kanaatine varılmıştır.
-Bodrum kat dairenin özellikleri: Giriş kapısı çelik kapı, 2 oda, salon+salamanje, mutfak, banyo, tuvalet
ve koridor bölümlerinden ibaret, odalar kalefleks karo döşeli, mutfak, banyo ve koridor zeminleriseramik döşeli, iç kapıları yağlı boyalı ahşap doğrama, demir korkuluklu pencereleri pvc doğrama, mutfakta mermerit bankonun alt ve üst dolapları ahşap doğrama, banyoda duş yeri açık, duş bataryası, hilton lavabo, tuvalette klozet ve lavabo bulunmakta, doğalgazı bağlı olmayan dairenin yaklaşık 88,-m2 alanında olduğu tespit edilmiştir.
Yüzölçümü : 88 m2
Arsa Payı : 28/358
İmar Durumu :T.C. Konak Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nün -35598559-115.02.01-295256 sayılı yazısında; ''İzmir ili, Konak ilçesi, 6563 ada 23 parsel; 1/1.000ölçekli Uygulama İmar Planı'nda Bitişik Nizam, 4 Kat yapılaşma koşullu Konut Alanında kalmaktadır. Ayrıca Hatay Bölgesi Mevcut Plandaki Durumu Korunacak Alanlarda(K1) kalmaktadır. (Parselmaliklerinin tamamının muvaffakati ile ada bütününde uygulama yapılması talep edilmesi halinde) plan notlarına uyulacaktır.'' olarak belirtilmektedir.
Kıymeti : 1.100.000,00 TL
KDV Oranı : %1 ---- Damga vergisi - Binde 5,69
Kaydındaki Şerhler: şerh bulunmamaktadır.

Kaynak: ilan.gov.tr