Başakşehir'de bulunan özel güvenlikli sitede bulunan bir para transfer merkezi, 5 şüpheli tarafından soyuldu. Şüpheliler, aralarında 5 bin dolar bulunan parayı alarak kaçmayı başardılar. Olay anı, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

23 Mart Cumartesi günü Kayabaşı Mahallesi'nde meydana gelen olayda, özel güvenlikli sitedeki para transfer merkezi hedef alındı. Soygun anında, 5 kişilik bir grup, araçlarıyla olay yerine geldi. Kepenk ve kapıyı açmak için çeşitli aletler kullanan şüpheliler, içeri girerek 5 bin doları alıp kaçtılar. Dükkan sahibinin ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine geldi ve soruşturma başlattı.

Harçlığını Çıkarmak İsterken Canından Oluyordu: Lunaparkta Adrenalin Oyun Aracı Kafasına Çarptı! Harçlığını Çıkarmak İsterken Canından Oluyordu: Lunaparkta Adrenalin Oyun Aracı Kafasına Çarptı!

Güvenlik Kamerası Kaydında Görüntüler

Polis ekipleri, kaçan şüphelileri yakalamak için geniş çaplı bir araştırma başlattı. Bu arada, olayın güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilen görüntüleri incelenmeye alındı. 

Kaynak: İHA