Hatay'ın İskenderun ilçesinde Büyük Birlik Partisi'nin adayı olarak seçime katılan Muzaffer Sezgin, geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Üç çocuk babası olan Sezgin'in kalp krizi geçirdiği belirlendi. Ancak yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Seçimlerde Aldığı Oylar ve Defin İşlemi

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde İskenderun Belediye Başkanı adayı olan Sezgin, kesin olmayan sonuçlara göre 340 oy aldı. Sezgin'in cenazesi öğle namazını müteakip Çankaya Mezarlığına defnedildi.

CHP İskenderun adayı seçim sonuçlarına itiraz edecek CHP İskenderun adayı seçim sonuçlarına itiraz edecek

Cenaze Töreni 

Sakarya Yeni Cami'de düzenlenen cenaze törenine BBP İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Halil Açıkdaş, BBP Osmaniye İl Başkanı Mehmet Tamer Daşdelen, BBP Payas İlçe Başkanı Ümmet Kaya ve BBP Altınözü İlçe Başkanı Mahmut Bekiroğlu katıldı.

İskenderun'da Kalp Krizi Geçiren Başkan Adayı Toprağa Verildi (2)

Başkanlık Adayının Ölümüne İlişkin Açıklama

BBP İlçe Başkan Vekili Metin Alkan, '31 Mart seçimlerinde belediye başkan adayımız, seçimlerden sonra bir kalp krizi geçirmişti ve hastaneye intikal etmiştir. Sonra orada anjiyo işlemleri yapılmıştır fakat sonuçlara olumlu bir cevap vermediğinden ameliyat olması gerekiyordu. Bunun üzerine Hatay Eğitim Araştırma Hastanesi'ne gitmek üzereyken dün akşam tekrar evinde kalp krizi geçirmiştir. Bu kalp krizi nedeniyle hayata veda etmiştir. Değerli bir arkadaşımızdı ve onun kaybı bizi derinden üzmüştür. Aynı zamanda, İskenderun esnafı tarafından da sevilen bir kişiydi. Allah gani gani rahmet eylesin' dedi.

İskenderun'da Kalp Krizi Geçiren Başkan Adayı Toprağa Verildi (4) Result

Adana'da lüks araç duraktakileri ezdi: 2'si ağır 7 yaralı Adana'da lüks araç duraktakileri ezdi: 2'si ağır 7 yaralı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Seçim Sonuçları 2024 Hatay Büyükşehir Belediyesi Seçim Sonuçları 2024

İskenderun'da Kalp Krizi Geçiren Başkan Adayı Toprağa Verildi (3) Result

Kaynak: İHA