Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in torunu İbrahim Ayel, kalbindeki sorun nedeniyle ikinci kez ameliyat oldu. Ayel’in annesi Yasemin Şefkatli, minik oğlunun sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Tatlıses Ailesinin Mutlu Günü ve Talihsiz Kaza

İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın müzisyen oğulları İdo Tatlıses, 2021 yılında Yasemin Şefkatli ile evlendi. Çift, geçtiğimiz Ocak ayında İbrahim Ayel ve Sinan Emir adını verdikleri ikiz bebeklerini kucaklarına aldı. Ancak İbrahim Ayel, kalbindeki sorun nedeniyle doğar doğmaz ameliyata alındı ve 12 gün hastanede tedavi gördü.

İkinci Operasyon Haberi

Yasemin Şefkatli, Instagram hesabı üzerinden İbrahim Ayel’in sağlık durumu hakkında sık sık paylaşımlar yaparak takipçilerini bilgilendirdi. Mart ayında ise Ayel’in ikinci kez ameliyat olacağını duyurdu.

Dua İstedi

İbrahim Tatlıses’in torunu İbrahim Ayel, bugün ikinci kez ameliyat oldu. Yasemin Şefkatli, eşiyle birlikte çekilen bir fotoğrafını Instagram hikayesinden paylaşarak, “Ayelikomuz operasyonda… Dualarınız eksik etmeyin olur mu?” ifadelerini kullandı.

Alman Piyanist Reiner Weiss Antalya'da Barış İçin Sahne Aldı Alman Piyanist Reiner Weiss Antalya'da Barış İçin Sahne Aldı

Ameliyat Sonrası Durum

Ameliyat sonrası yeni bir paylaşımda bulunan Yasemin Şefkatli, Ayel’in yoğun bakımdan çıktığını ve daha rahat bir sürece girdiklerini belirtti. Şefkatli, takipçilerine teşekkür ederek, “Her şey inandığım gibi gitti. Artık doktorumuzun kontrolünde daha rahat bir sürece girdik. Her şeye bin şükür. Ayelikomun bir ailesi de burada. Dualarınız için teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi