Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Döşemealtı ilçesinde halk buluşması ve esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Başkan Böcek, yeni dönemde de halkçı projelere devam edeceklerini belirtti.

Halkçı Projelere Devam

Başkan Böcek, Döşemealtı İlçesi’nde halkla buluştu ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Halkçı projeleri hayata geçirdiklerini belirten Böcek, ekonomik kriz altında ezilen halkın yanında olmaya devam edeceklerini söyledi. Yeni dönemde halkın uygun fiyat ödeyerek kaliteli ürünlere ulaşabileceği Halk Bakkal projesini hayata geçireceklerini ve halka uygun fiyatlı servis verecek Kent Lokantaları kuracaklarını dile getirdi.

Destek Paketleri ve Yeni Projeler

Başkan Böcek, yeni yuva kuran vatandaşların yanında olarak ilk defa evlenecek çiftlere beyaz eşya paketi vereceklerini açıkladı. Ayrıca, 24 saat açık kütüphanelerle 19 ilçede çocuk ve gençlerin sınavlarına çalışıp hazırlanacakları rahat bir ortam yaratacaklarını aktardı. 5 yılda 15 kreş açtıklarını ve yeni dönemde 15 kreş daha açacaklarını belirtti.

Erdal Beşikçioğlu: Belediyeyi borçsuz devraldık Erdal Beşikçioğlu: Belediyeyi borçsuz devraldık

Antalya’nın Huzurlu Günleri Devam Edecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Mahir Başarır da Antalya’nın bugüne kadar gördüğü hizmetleri görmeye devam edeceğini belirtti ve 31 Mart’ta bir karar verilmesi gerektiğini ifade etti. Başarır, “Uzun süreden beri huzurlu, hizmet gören bir Antalya var. Desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi