Son dönemde hakkında sıkça araştırmalar yapılan Hilal Petrol, özellikle lojistik ve akaryakıt sektöründe öne çıkan bir kurum olarak dikkat çekiyor. Peki, Hilal Petrol kimdir, sahibi kim?

Hilal Petrol'ün Tarihçesi ve Sahipleri

1954 yılında Yalçınkaya kardeşlerin tek kamyonla taşımacılık sektörüne adım atmasıyla kurulan Hilal Petrol, bugün Hilal Grup çatısı altında faaliyet göstermektedir. Yılların verdiği tecrübeyle lojistik sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Hilal Grup, çeşitli hizmet alanlarında faaliyet göstermektedir.

Masterchef  Eda Çağlayan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli Mi? Masterchef Eda Çağlayan Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Evli Mi?

Hizmet Alanları ve Faaliyetler

Hilal Grup, aşağıdaki alanlarda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır:

  • Depolama ve Cross-Docking: Depolama ve dağıtım süreçlerinde verimliliği artıran hizmetler.
  • Manipülasyon ve Taşımacılık: Karayolu ve demiryolu taşımacılığı ile uluslararası lojistik hizmetleri.
  • Akaryakıt Satışı ve Nakliyesi: Akaryakıt satışı ve nakliyesi alanlarında uzmanlaşmış çözümler.

Kuruluş ve Tecrübe

1971 yılında kurulan Hilal Grup, 47 yıllık güven ve tecrübeye sahiptir. Proje ekibi ile inşaat projelerinde yüksek kalite standartlarına uygun işler yapmaktadır. Otel, iş merkezi, okul, öğrenci yurdu ve tarihi eser restorasyonları gibi projeleri başarıyla tamamlamaktadır.

Hilal Grup'un Vizyonu ve Misyonu

Hilal Grup, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla, ülkemiz ve iş ortakları için en son teknolojik imkanları kullanarak hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Kaynak: Haber Merkezi