ATSO Başkanı Ali Bahar, Antalya, İzmir, Aydın ve Balıkesir’deki orman yangınları hakkında endişelerini dile getirerek, tüm vatandaşlara geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Manavgat'ta Kırmızı Işık İhlali Sonucu Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Yaralandı Manavgat'ta Kırmızı Işık İhlali Sonucu Meydana Gelen Kazada 2 Kişi Yaralandı

Ali Bahar'ın Destek Mesajı

ATSO Başkanı Ali Bahar, Antalya, İzmir, Aydın ve Balıkesir’deki orman yangınlarına yönelik şu açıklamayı yaptı: “Antalya, İzmir, Aydın ve Balıkesir'deki orman yangınlarında yaşananları endişeyle takip ediyoruz. Tek temennimiz hiç bir canımızı kaybetmeden yangınların sona ermesidir."

ATSO'nun Destek Vaadi

Muratpaşa Lara bölgesinde çıkan orman yangınının ardından bölgenin ağaçlandırılması için yapılacak tüm çalışmalara destek vereceklerini belirten Bahar, “Bölgenin ağaçlandırmasına yönelik yapılacak tüm çalışmalara ATSO olarak destek olacak ve üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz” dedi.

Yangına Müdahale Eden Ekipler ve Vatandaşlara Teşekkür

Yangına müdahale eden tüm ekiplere kolaylıklar dileyen Bahar, yangından etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti: "Yangına müdahale eden tüm ekiplerimize kolaylıklar diliyor ve yangından etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum."

Kaynak: Kamer Durdu