Hatay'ın Erzin ilçesindeki sıcak hava, hayvanların su tüketimini arttırıyor. Bahar aylarında 35 dereceyi bulan sıcaklıkta, sokak hayvanları için su temini büyük önem taşıyor. Bu durumda, Sevda Uras tarafından sahiplenilen ve 'Yıldız' olarak adlandırılan kedi, ilginç bir çözüm buldu.

Depremle birlikte sessizliğe bürünen Türkiye'nin en uzun sahili eski günlerini aratmadı Depremle birlikte sessizliğe bürünen Türkiye'nin en uzun sahili eski günlerini aratmadı

Erzin ilçesinde yaşayan Sevda Uras, sokakta bulduğu kediyi sahiplendi. Kediye 'Yıldız' adını veren Uras, onun bir parçası haline geldi.

A W195617 02 Result

Su İhtiyacını Musluktan Karşıladı

Sıcak hava nedeniyle artan su ihtiyacını karşılamak için Sevda Uras'ın kedisi 'Yıldız', çeşmeden su içmeye başladı. Bu durum, çevrede gülümsemelere neden oldu.

A W195617 03 Result

Sahibi: Kedilerin İhtiyacı Sadece Birkaç Şey Su, Mama ve Sevgi

Kedinin sahibi Sevda Uras, sokaktan sahiplendikleri kedilere sadece birkaç şeyin gerektiğini belirtiyor: su, mama ve sevgi. Bu ihtiyaçları karşıladıklarında, kedilerin ailelerini terk etmediğini vurguluyor.

Hatay'da geleneksel ipek üretimi! İpek böceklerinin kozaları el tezgahlarında işleniyor Hatay'da geleneksel ipek üretimi! İpek böceklerinin kozaları el tezgahlarında işleniyor

A W195617 04 Result

Kaynak: İHA