Bilecik'ten Çalınan Otomobil İle Kaçan 3 Çocuk İnegöl'de Yakalandı Bilecik'ten Çalınan Otomobil İle Kaçan 3 Çocuk İnegöl'de Yakalandı

Hatay'ın Antakya ilçesine bağlı Karaali Mahallesi'nde bir prefabrik evde meydana gelen yangın, itfaiye ekiplerinin hızlı müdahalesiyle kontrol altına alındı.

Hatay Antakya'da Prefabrik Ev Yandı

Yangın, evde bulunanlar tarafından fark edilerek acil yardım çağrısı olan 112'ye bildirildi. Olay yerine hemen sevk edilen itfaiye ekipleri, Serinyol itfaiye müfrezesi tarafından yapılan etkili müdahale sayesinde yangını kısa sürede söndürdü.

Yangın sırasında herhangi bir can kaybı veya yaralanma olmazken, prefabrik evde maddi hasar meydana geldi. Hızlı müdahale sayesinde yangının büyümeden kontrol altına alınması, olası felaketin önüne geçti.

Hatay Antakya'da Prefabrik Ev Yandı

Olay yerinde inceleme başlatan yetkililer, yangının çıkış sebebini belirlemek için detaylı bir soruşturma başlattı. Prefabrik evde yaşanan yangın, itfaiye ekiplerinin başarılı müdahalesi ve hızlı hareketiyle sona erdi.

Hasarsız olduğu iddia edilmişti! Hatay'daki o bina yıkılıyor Hasarsız olduğu iddia edilmişti! Hatay'daki o bina yıkılıyor

Kaynak: İHA