Ünlü şarkıcı Hande Yener, yakın zaman önce yaşadığı büyük acıyı müziğe dökerek, yeni şarkısı "Kafandan Bunu Çıkar"ı annesine ithaf etti. Kendi sözlerini yazıp bestelediği bu şarkı, dinleyen herkesi hüzünlendirdi.

Hande Yener’in Acısı ve Şarkısının İthafı

Hande Yener, annesini kaybettikten sonra yaşadığı acıyı hala taze ve derin bir şekilde hissediyor. Bu duygusal süreci, yeni şarkısı “Kafandan Bunu Çıkar” ile müziğe döktü. Kendi sözlerini yazıp bestelediği bu şarkıyı, “Canım anneme ithafen” sözüyle paylaştı. Bu duygusal paylaşım sonrası Hande Yener’e birçok isimden başsağlığı mesajları geldi.

Çakallarla Dans 7 Ne Zaman Vizyona Girecek? Çakallarla Dans 7 Kadrosunda Kimler Var? Çakallarla Dans 7 Konusu Ne? Çakallarla Dans 7 Ne Zaman Vizyona Girecek? Çakallarla Dans 7 Kadrosunda Kimler Var? Çakallarla Dans 7 Konusu Ne?

Yeni Şarkıda Ayrılık Acısı

Hande Yener, yeni şarkısında ayrılık acısı çeken bir kişinin duygularını dinleyicisiyle buluşturuyor. İşte Hande Yener - Kafandan Bunu Çıkar şarkısında yer alan bazı sözler:

"Uzun geldi zaman belki birkaç asır / Yok burada yıldızlar gecem çok karanlık / 
Havam soğuk yine tek işim yalnızlık / Ciddi bir azınlık zengin bi ağırlık / 
İster miydin gülmeyi benimle yıllara? / Batardık derinlere çıkardık uçlara / 
Uzansa biraz elin değer bulutlara / Değer bulutlara / Kafandan bunu çıkar / 
Ayrılık deme bu sözleri bile yıkar"

Bu sözler, ayrılık acısının derinliğini ve bu acının insanı nasıl etkilediğini anlatıyor. Hande Yener’in bu duygusal şarkısı, dinleyen herkesi derinden etkiliyor.

Kaynak: Haber Merkezi