Şırnak'ta tac*z iddiasıyla darp edilen uzman çavuş tutuklandı Şırnak'ta tac*z iddiasıyla darp edilen uzman çavuş tutuklandı

Beşiktaş'ta, Abbasağa Mahallesi'nde sabah saatlerinde meydana gelen kazada hafriyat kamyonunun tekerleği, yokuştan inerken aniden yerinden çıkarak, yolda yürüyen öğrencilerin arasına daldı. Bu trajik olayın sonucunda bir öğrenci yaralanırken, çevrede bulunan 3 otomobilde de maddi hasar meydana geldi.

Kaza, sabah saatlerinde saat 08.30'da Beşiktaş Abbasağa Mahallesi'nde yaşandı. Kaza anı, kameralara da saniye saniye yansıdı. Olayın detaylarına göre, hafriyat kamyonunu kullanan F.B.'nin aracının arka tekerleği birdenbire yerinden çıkarak, yolda yürüyen 7 öğrencinin arasına girdi. Bu çarpışmanın ardından, 15 yaşındaki bir kız öğrenci hafif şekilde yaralandı. Yol boyunca hızla ilerleyen tekerlek, daha sonra 3 otomobile daha çarpıp durdu.

Tedavi Altına Alındı

Kazada yaralanan kız öğrenci, hızla olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Sürücü ise işlemleri için emniyete götürüldü. Yaşanan bu trajik olay, çevredeki vatandaşları ve yetkilileri derinden üzdü.

Kaynak: İHA