Kızılay Haberleri

kızılay haberleri ve güncel kızılay gelişmeleri, kızılay ile ilgili tüm video, kızılay fotoğrafları ve kızılay haberleri Akdeniz Gerçek Gazetesi | Antalya Haberleri sitemizde


SAĞLIK

Adana'nın Kozan ilçesinde 16 kez kan bağışlayan bir vatandaş, iki hastaya hayat verdiği için Kızılay tarafından bronz madalya ile ödüllendirildi.

SİYASET

555K Eylemi, 5 Mayıs 1960'ta Ankara'da Demokrat Parti karşıtı öğrencilerin Kızılay'da gerçekleştirdiği protesto eylemidir. Bu olay, Cumhuriyet tarihinin ilk "sivil...

GÜNDEM

Kızılay ve Diyanet İşleri Başkanlığı, 2024 kurban kesim bedellerini açıkladı. Yurt içi ve yurt dışı kesimler için belirlenen fiyatlarla ilgili...

ASAYİŞ

Antalya’da, Türk Kızılay Antalya Merkez Şubesi’nin çatısında çıkan yangın büyük korku yarattı. Yangın, itfaiye ekipleri tarafından başarıyla söndürüldü.

SİYASET

Mersin'in Mut ilçesinde seçilen Belediye Başkanı, tebrik çiçeklerini satıp elde ettiği geliri Kızılay ve sokak hayvanları derneğine bağışladı.

KÜLTÜR SANAT

Çanakkale Savaşı'na ait olduğu düşünülen 109 yıllık Kızılay 'Sıhhiye Çantaları', Şarkışla ilçesindeki Kızılay Şubesi'nde sergileniyor.

RAMAZAN

İtalyan şef Danilo Zanna, Düzce'deki Kızılay Yaşlı Konukevi'nde huzurevi sakinleri ile iftar yaptı.

DÜNYA

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik son saldırılarında 62 Filistinli yaşamını yitirdi. Can kaybı 32 bin 552’ye yükseldi.

SAĞLIK

Sivas'ta Beta Talasemi Majör hastalığıyla mücadele eden 4 yaşındaki Zeynep Asel'in hayatta kalabilmesi için ailesi destek bekliyor.

ASAYİŞ

Antalya’da Alev Alev Yanan Bina Antalya’da kullanılmayan iki katlı bina alev alev yandı.