Göztepe'nin 2004 doğumlu yıldız futbolcusu Anthony Dennis'in sözleşmesini 2026-2027 sezonunun sonuna kadar uzatıldığını açıkladı. 1. Lig'e yükselen Göztepe iç transfer çalışmaları devam ediyor. İsmail Köybaşı ile 1 yıllık sözleşme imzalayan İzmir ekibi, Teknik Direktör Stanimir Stoilov’un takımın başına gelmesiyle U19’dan A takıma yükselen ve etkili bir performans ortaya koyan 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Anthony Dennis ile 3 yıllık yeni bir sözleşme imzalandığını duyurdu. Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklamada, 'Kulübümüz, oyuncumuz Anthony Dennis ile 2026-27 sezonun sonuna kadar 3 yıllık yeni sözleşme imzaladı' denildi.

Göztepe yıldız futbolcunun sözleşmesini yeniledi

Göztepe'de kaleci sorunu: Mateusz Lis Southampton'a geri dönüyor Göztepe'de kaleci sorunu: Mateusz Lis Southampton'a geri dönüyor

Açıklamalarda bulunan Anthony Dennis, 'Yaşadığımız şampiyonluğun ardından kulübüm ile yeni sözleşme imzaladığım için mutluluk duyuyorum. Bana güvenen, fırsat veren herkese teşekkürler. Bu fırsatı iyi bir şekilde değerlendirerek bana güvenen herkesi gururlandırmak için elimden gelen her şeyi yapacağım' diye konuştu.

Kaynak: İHA