Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde, başıboş köpeklerin saldırısına uğrayarak yaralanan Ramazan Tuncer isimli vatandaş, başıboş köpeklere çözüm bulunmasını talep ederek yetkililere seslendi.

Olay Nerde Meydana Geldi?

Olay, gece saatlerinde Yeni Mahalle Milli Egemenlik Bulvarı üzerinde bulunan bir benzin istasyonunda meydana geldi. Tuncer, motosikletiyle benzin almak için istasyona girdiği sırada, başıboş dolaşan sokak köpekleri tarafından saldırıya uğradı.

Su Kanalına Düşen Otomobilde İki Kişi Kayboldu! Su Kanalına Düşen Otomobilde İki Kişi Kayboldu!

Olayın Detayları Ne?

Olay yerinde bulunan çarşı ve mahalle bekçileri, köpeklerin saldırısına müdahale etmeye çalışırken, köpeklerden biri Tuncer’in bacağından ısırdı. Acı içinde kıvranan Tuncer, kendi imkanlarıyla Gazipaşa Devlet Hastanesi’ne giderek tedavi oldu.

Tuncer’in Yetkililere Çağrısı

Tuncer, “Artık sokakta başıboş gezen, saldırgan köpekleri görmek istemiyorum. Yetkililerin sesimi duymasını ve gerekeni yapmalarını istiyorum” diyerek yetkililere çağrıda bulundu. Kendisi günlük çalışan bir işçi olduğunu ve yaralı bacağı nedeniyle çalışamadığını belirtti. Tuncer, bu durumun tek suçlusunun, başıboş köpeklerin sokakta dolaşmalarına izin veren yetkililer olduğunu ifade etti.

Kaynak: İHA