Yıllara meydan okuyan Süperstar Ajda Pekkan, otomobil tutkusu için kesenin ağzını açtı. Kendisine tam 6.5 milyon TL’ye ultra lüks bir 4x4 araba aldı ve plakasını da “AJD” olarak yaptırdı.

Ajda Pekkan’ın Büyük Konseri

Süperstar Ajda Pekkan, 12 Haziran’da uzun yıllar hafızalardan silinmeyecek bir konsere imza atmaya hazırlanıyor. Müzik kariyerinin ilk stadyum konserini verecek olan Pekkan’a, Mazhar- Fuat, Mabel Matiz, Selda Bağcan, Nilüfer, Hande Yener ve Işın Karaca gibi toplam 13 sanatçı eşlik edecek.

1 Mayıs tutuklularının aileleri TBMM önünde adalet arıyor 1 Mayıs tutuklularının aileleri TBMM önünde adalet arıyor

Görsel Şovlar ve Özel Dans Ekibi

Çok büyük görsel şovların hazırlandığı bu konserde, Ajda Pekkan’ın özel bir dans ekibiyle de haftalarca çalıştığı ortaya çıktı. Konser öncesi kendisini ödüllendiren Pekkan, son model Mercedes GLC model bir jeep aldı.

Ajda Pekkan’ın Yeni Arabası

Takvim’den Ufuk Özcan’ın haberine göre, Pekkan, yeni arabası için kesenin ağzını açarak 6 milyon 500 bin lira ödedi. Daha önce garajında VIP minibüs ve uzun kasa Mercedes bulunan Pekkan, şimdilerde 4x4 arabasını kullanmaya başladı. Daha önce hiçbir arabasına özel plaka yaptırmayan Pekkan, bu arabasına ise “AJD” olarak özel bir plaka çıkarttı.

Kaynak: Haber Merkezi