Fatih Seyid Ömer Mahallesi Miralay Hasan Sokak'ta meydana gelen olayda, Zehra Taşkan isimli kadın, birlikte yaşadığı sevgilisi Fırat Kalburcuoğlu ile tartışmaya başladı. Tartışma bir süre sonra sokağa taştı. İddiaya göre, Kalburcuoğlu tartışma sırasında Taşkan'a küfür etti. Bunun üzerine Taşkan, elindeki bıçakla erkek arkadaşını yaraladı.

Bodrum’da otomobil çukura düştü Bodrum’da otomobil çukura düştü

Çevredeki komşuların yüksek sesler duyması üzerine polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaralı Kalburcuoğlu'nu hastaneye kaldırdı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Olay sonrası Zehra Taşkan polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Soruşturma Başlatıldı

Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlatırken, Taşkan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Görgü tanıkları, olayın ani bir şekilde geliştiğini ve kadının elindeki bıçakla tehditlerde bulunduğunu belirtti.

Görgü Tanıkları Olayı Anlattı

Hasan Demir isimli bir görgü tanığı, "Oğlum dışarıda siparişteydi ben de içerideydim. O sırada bir ses geldi. 20 dakika sonra iki kadın dükkana girdiler ve birinin 'amca, kapıyı kapat, bir kadın birini bıçaklamış' dediğini duydum. Sonra polis ve sağlık ekipleri geldi," dedi.

Bir başka görgü tanığı ise şunları söyledi: "Ben kadının elindeki bıçakla tehdit ettiğini gördüm. Kadını polise ben ihbar ettim. Polis geldiğinde kadın beni de tehdit etti. Olayın zanlısını ben gösterdim." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA