Kuşadası'nda Trafik Kazası: Motosiklet Yayaya Çarptı 1 Ölü Kuşadası'nda Trafik Kazası: Motosiklet Yayaya Çarptı 1 Ölü

İddialara göre, Özgür Kemal Akdemir ile Başak Tekin, 2009 yılında tanışıp bir ilişkiye başladılar ve yaklaşık on yıl boyunca birlikte oldular. Ancak, Tekin'in Akdemir'in uyuşturucu kullanması nedeniyle ilişkiyi sonlandırdığı öğrenildi.

Yaklaşık beş yıl önce ayrıldıkları belirtilen Tekin'in, Akdemir'in saplantılı hale geldiği anlaşıldı. Başak Tekin'in nişanlandığını öğrenen Akdemir'in ise dün akşam Erzincan'dan otobüse binip sabahın erken saatlerinde İstanbul'a geldiği öğrenildi.

Eski Sevgilisinin Nişanlandığını Öğrenince Silahla Geldi

Olay yerine yakın bir yerde ailesiyle yaşayan Başak Tekin'in adresine giden Akdemir'in, genç kızın işe gitmek üzereyken önünü silahla kestiği ortaya çıktı. Daha sonra zorla genç kızı sürükleyen şahsın, sokak ortasında çıkan kavgada onu başından vurduğu ve kendi başına da bir el ateş ettiği bilgisine ulaşıldı. Ayrıca, Özgür Kemal Akdemir'in "uyuşturucu madde kullanımı" suçundan on adet kaydının olduğu tespit edildi. Ağır yaralı olan şahsın hastanede tedavisinin devam ettiği belirtildi. Genç kızın cenazesi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Güvenlik Kamerasına Yansıyan Dehşet Anları

Akdemir'in elindeki silahla genç kızı ara sokağa doğru sürüklediği anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Bu görüntüler, yaşanan dehşeti gözler önüne serdi.

Kaynak: İHA