Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Eskihisar Mahallesi'nde şok edici bir olay meydana geldi. Otel işletmecisi M.G., şüpheleri üzerine eşini takip ettiği sırada, eşinin eski çalışanıyla buluştuğunu gördü. Bu görüntü karşısında öfkeye kapılan M.G., silahını çıkararak eşini ve eski çalışanını vurdu.

M.G., eşi Ümmü G.'yi (48) şüphelenerek takip etti. Eşiyle buluştuğu yerde eski çalışanı Mehmet Y. (28) ile karşılaşan M.G., kontrolünü kaybederek silahını çekti. Olay yerine giderek ikiliyle tartışan M.G., yanında bulunan tabancayı kullanarak ateş açtı.

55 Yaşındaki Kayıp Kişinin Cesedi Baraj Göletinde Bulundu 55 Yaşındaki Kayıp Kişinin Cesedi Baraj Göletinde Bulundu

Ağır Yaralılar Hastaneye Kaldırıldı

Şiddetli saldırı sonucunda ağır yaralanan Ümmü G. ve Mehmet Y., olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Mehmet Y'nin başından ve boynundan aldığı darbelerin ciddiyeti devam ederken, Ümmü G'nin karın bölgesinden aldığı yaraların tedavisi sürüyor.

Şüpheli Eş Polise Teslim Oldu

Olayın ardından kaçan M.G., kısa bir süre sonra polis merkezine giderek teslim oldu. Yetkililer, olayla ilgili olarak detaylı bir soruşturma başlattı.

Şüpheli Tutuklandı

Emniyetteki sorgusunda Mehmet G., eşini aldattığı şüphesiyle takip ettiğini belirtti ve olayın tartışma sonucu meydana geldiğini ifade etti. Mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: İHA