Yeniden Refah Partisi (YRP) Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mesut Hekimoğlu, “Bu borcu ödemek için değil Döşemealtı’nın, Antalya’nın parsellerini satsak yetmez. Boş lafla peynir gemisi yürümez. Borç batağından kurtulmanın tek yolu üreten belediyecilik modelidir. Biz 1 Nisan sabahı belediyemizde bu modeli kuracağız” dedi.

ARTIK İDEOLOJİLERDEN VAZGEÇME ZAMANI 

Seçim ziyaretleri kapsamında Karaveliler Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Mesut Hekimoğlu, Döşemealtı İlçesi’nin son 20 yılda iyi yönetilmediğini dile getirdi. Döşemealtı Başkan Adayı Hekimoğlu, “Halkımız son 20 yılda aşırı kutuplaşma arasında sıkışarak oylarını kullandı. Bu seçim artık ideolojilerimizden vazgeçme zamanıdır. Belediye başkanlığı hizmet işidir. Biz projelerimizle Döşemealtı Belediyesi’ni içinde bulunduğu zor durumdan düze çıkartacağız” dedi.

Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Hekimoğlu'dan iddialı çıkış! 'Belediyeyi kurtaracak tek kişi benim'

SADECE BİR PROJEDEN 6 MİLYON DOLAR EK KAYNAK 

1 Nisan’da Döşemealtı Belediyesi Başkanı olacak adayın hizmet üretebilmesi için belediyeye ek bütçe yaratması gerektiğinin altını çizen Hekimoğlu, “Döşemealtı’nın kıraç dağlarına yap-işlet-devret modeliyle kuracağımız güneş enerjisi santraliyle belediye bütçemize yıllık 6 milyon dolar ek kaynak yaratacağız” dedi. 

DÖŞEMEALTI DÜNYAYA İHRACAT YAPACAK 

Tarım ve Orman Bakanlığı ile Avrupa Birliği’nin desteklediği Katılım Öncesi Yardım Aracı Projesi (IPARD) kapsamında yüzde 65 hibeli karanfil seraları oluşturacaklarını söyledi.  İlk etapta 100 dönüm alanda karanfil serası oluşturmayı planladıklarının altını çizen Hekimoğlu, Döşemealtı Beldiyesi ihracat yapan bir kuruma dönüştüreceklerini kaydetti.

Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Hekimoğlu'dan iddialı çıkış! 'Belediyeyi kurtaracak tek kişi benim'

Dışişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Verdi! İşte Aranan Nitelikler Dışişleri Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı İçin İlan Verdi! İşte Aranan Nitelikler

GÖBEĞİMİZİ KENDİMİZ KESMELİYİZ 

Yerel yönetimlerin kendi bütçelerine ek kaynak yaratamadıkları takdirde halka hizmet etmekte zorlanacaklarının altını çizen Hekimoğlu, “Seçim sonrasında Belediyemize ne merkezi hükümetten ne başka bir yerden kaynak aktarılması söz konusu bile olamaz. Dolayısıyla kendi göbeğimizi kendimiz kesmeliyiz” dedi.   

YÖRÜK ATASÖZÜYLE ADAYLARA GÖNDERME 

Vatandaşlara adayların projelerini inceleyip oylarını bu doğrultuda kullanmalarını öneren Hekimoğlu, “Bizim yörük kültüründe bir söz vardır: ‘Aslı yok yaylasında 2000 koyunum var benim.’ Bu vaatlere inanmayın. Üçüncü bir yol mümkündür. Bu yol üreten belediyeciliktir. Biz 1 Nisan sabahı bu modeli belediyemizde hayata geçireceğiz” dedi.

Döşemealtı Belediye Başkan Adayı Hekimoğlu'dan iddialı çıkış! 'Belediyeyi kurtaracak tek kişi benim'

Kaynak: Bülten