Son zamanlarda gündemde olan sosyal medya fenomeni Dilan Polat ve ailesi, birkaç ay öncesine kadar lüks yaşantıları ve gösterişli paylaşımlarıyla dikkat çekerken, şimdi ise çeşitli suçlamalarla karşı karşıya. Polat Ailesi, kara para aklama, vergi kaçırma ve suç örgütü kurma gibi suçlamalarla ilgili olarak soruşturma altında.

Geçmişte dolar ve altınlarla yaptığı şovlarla tanınan Dilan Polat'ın hayatındaki bu drastik değişim, takipçileri ve fenomenler arasında büyük merak uyandırmış durumda. Polat'ın ailesiyle birlikte yaşadığı hukuki süreç, her geçen gün daha da derinleşiyor. Bu süreç içinde, takipçiler ve fenomenler, Dilan Polat'ın akıbetini yakından takip ediyor, dosyanın nasıl bir sonuçla neticeleneceğini merakla bekliyor.

D P2

MEKTUP YOLLADI

5 Kasım tarihinden bu yana cezaevinde tutuklu olan fenomen Dilan Polat'tan yeni bir haber geldi. Polat, cezaevindeki eşi Engin Polat'ın kız kardeşi Kübra Polat'a bir mektup yazarak gönderdi.

Mektubun bir kısmını sosyal medya hesabından paylaşan Kardeş Polat, Dilan Polat'ın cezaevi koşulları ve duygusal durumu hakkında kamuoyunu bilgilendirmiş oldu. Mektupta Dilan Polat'ın hissettikleri ve yaşadıklarıyla ilgili detaylar yer alıyor.

Dilan Polat-2

Hakkari'de büyük zehir operasyonu! Hakkari'de büyük zehir operasyonu!

"Hiç iyi değilim"

Polat'ın gönderdiği mektupta şu ifadeler yer alıyor:

"Çok özledim be Kübra'm. Size gelince hep iyiyim diyorum ama hiç iyi değilim. Boğuluyorum burada. Canım annem sizi öyle çok özledim ki. Canım Kübra'm hepinizi çok seviyorum. Şu an saat 20.30 öyle sıkıldık ki dört duvar arasında Nilgün ile beraber yürüdük oda içerisinde bir ileri bir geri... Bacaklarım ağrıyor. Her gün düşünmekten...”

D P

Kaynak: Kardelen ÖZDEMİR