Cezaevindeki Dilan Polat, son günlerde sıkça konuşulan isimlerden biri oldu. Bu sefer de dışarıdayken yardım ettiği bebek Alya ve annesine yazdığı mektupla gündeme geldi. Polat, takipçilerinden Alya’ya yardım etmeye devam etmelerini istedi.

Polat Çiftinin Hayatı

Şaşaalı hayatlarıyla ünlenen Dilan ve Engin Polat çifti, herkes tarafından tanınıyor. Ünlü çift, asla gündemden düşmüyor. Lüks ve şatafatlı hayatlarıyla öne çıkan çift, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından geçtiğimiz aylarda tutuklandı. Ancak Dilan ve Engin Polat çifti, tutuklanmalarına rağmen en az dışarıda oldukları zamanki kadar konuşulmaya devam ediyorlar.

İklim Tamkan Fırat Tanış’a Karşı Uzaklaştırma Kararı Aldı İklim Tamkan Fırat Tanış’a Karşı Uzaklaştırma Kararı Aldı

Dilan Polat’ın Mektupları

Dilan Polat, sık sık sevdiklerine içeriden mektup gönderiyor. Mektuplarında çocuklarını çok özlediğini, suçsuz olduğunu ve iyi olmadığını yazıyor.

Alya Bebek ve Annesine Yardım Çağrısı

Dilan Polat, bu sefer de cezaevine girmeden önce yardım ettiği bebek Alya ve annesine yazdığı mektupla gündeme geldi. Mektubunda “Güzel bebeğim Alya… Senin kampanyanı yarım bırakmak istemezdim.” diyerek başlayan Polat, takipçilerinden Alya’ya destek olmaya devam etmelerini istedi. Polat, Alya’nın annesinden ise sadece çocuklarına kavuşmak için dua etmesini istedi ve “artık ne gücüm ne de sabrım kalmadı” diye ekledi.

Kaynak: Haber Merkezi