Kadın Futbol Süper Ligi'nin 26. haftasında Beşiktaş ile Fenerbahçe, Gaziosmanpaşa Halit Kıvanç Şehir Stadı’nda karşı karşıya geldi. Mücadele sonunda sahadan 4-2'lik skorla galip ayrılan Beşiktaş oldu.

Kocasını Sırtından Bıçaklayarak Öldürdü! Kocasını Sırtından Bıçaklayarak Öldürdü!

Başkan Arat'tan Tebrik ve Özel Forma

Karşılaşmanın ardından Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, oyuncuları tebrik etmek için sahaya indi. Ayrıca, Beşiktaş formasıyla 150. maçına çıkan Didem Karagenç'e üzerinde '150' yazılı özel bir forma hediye etti. Başkan Arat, 'Tebrik ediyorum. İyi ki Beşiktaşlısınız, iyi ki bizimlesiniz' dedi.

Didem Karagenç: 'Beşiktaş derbilerin takımıdır'

Didem Karagenç ve Başak Gündoğdu'dan Değerlendirme

Galibiyet sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Didem Karagenç, maça iyi hazırlandıklarını ve kazanacaklarına inanarak sahaya çıktıklarını belirtti. Karagenç, 'Kazanacağımızı bilerek sahaya çıktık. Geriye düşmemiz moral kaybı oluşturmadı. Takımımız birbirine çok alıştı. Beşiktaş derbilerin takımıdır, derbiyi kazandığımız için çok mutluyuz. Bu şanlı forma altında 150 maça çıkmak ayrı bir gurur. İyi ki Beşiktaşlıyım. Umarım futbolu burada bırakırım' diye konuştu.

Başak Gündoğdu ise takımın çok iyi bir aile olduğunu vurgulayarak, galibiyetin garantili olduğunu belirtti ve emek veren herkese teşekkür etti.

Kaynak: İHA