Denizli İdmanyurdu, Bölgesel Amatör Lig'e yükselme grubunda zirveye oturdu ve bir sonraki adıma yükselmeyi garantiledi. Hafta sonu oynanacak son maç öncesinde takım, Akkonakspor ile karşılaşmak için hazırlıklara başladı.

Denizli İdmanyurdu BAL yükselme grubunda zirveye yükseldi

Başarılı Performans

Denizli İdmanyurdu, Denizli Süper Amatör Ligi Kırmızı Grup'ta gösterdiği üstün performansla dikkatleri üzerine çekti. 18 maçta 17 galibiyet ve 1 beraberlik alarak, 85 gol atıp sadece 11 gol yiyerek BAL'a yükselme yolunda önemli bir adım attı.

Hazırlıklar Devam Ediyor

Takım, son maç öncesi hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Teknik Sorumlu Gökhan Kaynak, takımın ligi namağlup tamamlamak istediğini vurgulayarak, 'Ligi namağlup bitirmek var. İnşallah da öyle olur. Geçen hafta şampiyonluğu matematiksel olarak da garantiledik. Son maçımız Akkonak maçı. Tabii orada da değerli hocalarımız var. Sevdiğimiz hocalarımız var. İyi bir maç olacağını düşünüyorum' dedi.

Denizli İdmanyurdu BAL yükselme grubunda zirveye yükseldi

Manchester City Permier Lig Şampiyonu Manchester City Permier Lig Şampiyonu

Kapanış Maçı Heyecanı

Gökhan Kaynak, son maçın heyecanını ve önemini vurgulayarak, Takımda zaten bildiğim oyuncular var. Orada altyapıda çalıştığımız dönemler oldu. Oradan da bildiğim öğrencilerim var. Güzel bir maç olacak. Bana göre güzel bir kapanış maçı olacak. Her iki takım da oynamak istediğini göz önüne alırsak zevkli, çekişmeli, gençlerin iyi mücadele ettiği bir maç olacak. Bizim artık şampiyonluk ne kadar da garanti olsa da sezonu namağlup bitirmek istiyoruz. Sahada dostluk kazansın istiyoruz. Hem oyuncular hem teknik heyet açısından. İnşallah kapanışını güzel bir finalle yapacağımızı düşünüyorum

Kaynak: İHA