Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla hem destek hem eleştiri toplayan Deniz Akkaya'nın 16 yaşındaki kızının babası kim? Ne iş yapıyor? Nerede yaşıyor?

NELER YAŞANMIŞTI?

Sosyal meyda üzerinden kızından şiddet gördüğünü söyleyen Akkaya şoke eden açıklamalarda bulundu. Eski manken ve sunucu Deniz Akkaya, “Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. Benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum. Fizikken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi. Komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112’yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin" diye paylaşımda bulunmuştu.

DENİZ AKKAYA'NIN KIZININ BABASI KİM? 

Efe Önbilgin CNN Türk'ün kuruluş çalışmalarından itibaren Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdür Vekilliği gibi görevler yapmıştır. İcra Kurulu Üyesi olarak da görev alan ünlü iş insanı 2003 yılında CNN'nin Londra'da yapılan genel kurulunun ardından Genel Müdürlük görevine atanmıştır. Efe Önbilgin, Deniz Akkaya ile evlenmiş 2010 yılında ise boşanmıştır. Çiftin bu evlilikten 2009 yılında doğan Ayşe adında bir kızı bulunmaktadır. 

Mehmet Ali Erbil Turnike yarışmasından ne kadar kazanıyor? Mehmet Ali Erbil Turnike yarışmasından ne kadar kazanıyor?

Muhabir: Kardelen Özdemir