Tanımadığı genci parkta öldüren sanık: "'Niye bakıyorsun lan' diyerek bana küfür etti" Tanımadığı genci parkta öldüren sanık: "'Niye bakıyorsun lan' diyerek bana küfür etti"

Çorum-İskilip karayolunda, Nazlı Baskın yönetimindeki otomobil ile Ahmet Altunaya kontrolündeki hafif ticari araç Kızılırmak Köprüsü üzerinde kafa kafaya çarpıştı. Kazanın sonucunda, otomobilin sürücüsü ve kızları Eylül Baskın ile Elif Baskın yaralanırken, ticari aracın sürücüsü ile yanındaki yolcu İsmail Başar da yaralandı.

Olay yerine sürücülerin ihbarı üzerine sağlık ekipleri ve İskilip Belediyesi itfaiye ekipleri sevk edildi. Yaralılar, sağlık ekipleri tarafından araçlardan çıkarıldı. İlk müdahaleler olay yerinde gerçekleştirildikten sonra yaralılar Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve İskilip Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Anne ve Kızının Hayatını Kaybetti

Olay yerinde yapılan müdahalelere rağmen, Nazlı Baskın ve kızı Eylül Baskın hastanede kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Diğer yaralıların tedavileri sürerken, kazayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

Kaynak: İHA