Ünlü oyuncu Çiçek Dilligil’in oğlu Ardahan Öztoprak, cinsiyet değiştirmeye karar verdi. Amerika’da eğitim gören Öztoprak, bu süreçte adını da Ayda olarak değiştirdi.

Çiçek Dilligil ve Oğlu Ardahan Öztoprak

Çiçek Dilligil, birçok başarılı projede yer aldı ve özellikle 'Avrupa Yakası' dizisindeki Naile karakteri ve 'Dilek Taşı' dizisindeki Asuman rolü ile tanındı. Dilligil ve müzisyen Bora Öztoprak’ın 1997 yılında dünyaya gelen oğulları Ardahan Öztoprak, eğitimi için Amerika’ya gitmişti.

Ardahan Öztoprak’ın Cinsiyet Değişimi

Ardahan Öztoprak, Amerika’da eğitim gördüğü süreçte cinsiyet değiştirmeye karar verdi. Bu süreçte ismini de Ayda olarak değiştirdi ve fiziksel görüntüsünde değişiklikler yaşandı.

Güldür Güldür Show’da Heyecan Verici Dönüş! Güldür Güldür Show’da Heyecan Verici Dönüş!

Çiçek Dilligil: 'Çocuğumuzun Yanındayız'

Gazeteci Seyhan Erdağ’ın konuyla ilgili olarak Çiçek Dilligil ile yaptığı röportajda Dilligil, '26 yaşında artık bir birey. Çocuğumuzun yanındayız; aile olarak onun yanındayız. Adı artık Ayda. Uzun da bir süreç içerisinde, bu sabah uyandım hadi diye bir süreç değil… Heves ve marjinal bir durum da değil. Amerika’da yaşıyor biliyorsun; önemli kliniklerden de destek alıyor'dedi.

Raklalala Vvsd

Kaynak: Haber Merkezi