Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Manavgat Belediye Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Manavgat- Side Bölge Temsil Kurulu (TÜRSAB)'ı ziyaret etti.

Ziyaretin Detayları

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara’nın TÜRSAB ziyaretine CHP İlçe Başkanı Oykun Başar, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, belediye meclis üyesi adayları ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uslu da katıldı.

Antalya’da Tefecilik Operasyonu: 13 Şüpheli Yakalandı 5’i Tutuklandı Antalya’da Tefecilik Operasyonu: 13 Şüpheli Yakalandı 5’i Tutuklandı

Turizm ve Ekonomi Projeleri

Başkan Adayı Niyazi Nefi Kara, turizmi 12 aya çıkaracak sosyal ve ekonomi projeleri hakkında seyahat acenteleri ile fikir alışverişinde bulundu. Sürdürülebilir ekonomi, istihdam, sektör sorunları ve 12 ay turizm gibi birçok konuda projesi olduğunu belirtti.

Gelecek Planları

Kara, göreve geldikten sonra da süreç içerisinde devamlı bir araya geleceklerini vurguladı. “1 Nisan itibariyle 12 ay turizm, sürdürülebilir ekonomi ve istihdam gibi konulara öncelik vererek vatandaşlarımızın sorunlarını çözüme kavuşturacağız” dedi. Ayrıca, kent yönetimiyle alakalı hizmetlerde toplumun her kesimiyle devamlı bir arada olacağını belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi