Dünyaca ünlü İngiliz komedyen Charlie Chaplin'in hayatını sahneye taşıyan tiyatro oyunu, önceki akşam Zorlu PSM'de izleyicilerle buluştu. Ebru Şahin ve Cedi Osman çifti de seyirciler arasındaydı.

Cedi Osman'dan Amerika Açıklaması

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Cedi Osman, "Amerika'dan döneli bir ay oldu, sezonu bitirdik. Dinlenmeye başladık" dedi.

Cedi Osman'dan Amerika Açıklaması-1

"Galatasaray'ı Tebrik Ediyorum"

Türkiye'de oynanan futbolu çok beğendiğini ifade eden yıldız basketbolcu, "Galatasaray şampiyon oldu, tebrik ediyorum. Fenerbahçe de çok güzel işler çıkarttı. Basketbolda Fenerbahçe ve Anadolu Efes, her sene yüksek seviyelerde oynamaya çalışıyorlar. Bu gerçekten herkes için gurur verici" dedi.

"Uzun Yıllar NBA'de Kalma Planım Var"

Küçüklüğünden beri Galatasaray sempatizanı olduğunu belirten Cedi Osman, "Galatasaray'ı tutuyorum ama bu Fenerbahçe'yi Avrupa maçlarında desteklemiyorum anlamına gelmiyor. Her zaman Türk takımlarının destekçisiyim" ifadelerini kullandı. "Türkiye'den herhangi bir takımdan teklif gelse değerlendirir misiniz?" sorusuna ise Osman, "Şu an öyle bir düşüncem yok. Uzun seneler NBA'de kalma planım var, onu gerçekleştirmek istiyorum" karşılığını verdi.

Cedi Osman'dan Amerika Açıklaması-2

Ebru Şahin'in Yeni Projeleri

Yeni projelerin geldiğini belirten Ebru Şahin, "Asla oynamam dediğiniz bir rol var mı?" sorusu üzerine, "Motivasyonu güzel olan, anlatabileceğim duyguları ve hedefleri olan her karakteri oynarım" dedi.

Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı! Öykü Gürman Yunanistan Tatilinde Şaşırtan Hesap Açıklaması Yaptı!

Cedi Osman Eşini Destekliyor

Cedi Osman, oyuncu eşi hakkında, "Ebru'nun oyunculuğunu çok beğeniyorum. Normalde fazla dizi izlemem ama söz konusu eşimin oynadığı dizi olunca ABD saatinde öğlen 12 bile olsa ekran başına geçiyorum ve eşimi izliyorum" dedi.

Cedi Osman'dan Amerika Açıklaması-3

Kaynak: Haber Merkezi