Survivor All Star'da düello heyecanı sürüyor. Ogeday, Özgür, Seda ve Batuhan arasındaki kıyasıya mücadelede adaya veda eden isim belli oldu. İşte ayrıntılar...

Nihal Candan Hapishaneden Tahliye Sonrası Doğum Gününü Kutladı Nihal Candan Hapishaneden Tahliye Sonrası Doğum Gününü Kutladı

Survivor All Star'da finale yaklaştıkça heyecan artıyor. Ogeday, Özgür, Seda ve Batuhan arasında gerçekleşen düellolarda, yarışmacılardan biri adaya veda etti. Hilmicem, düello öncesi değerlendirmelerde bulunarak, “Özgür abi ile Ogeday oynuyor. Takım oyunlarında Özgür abinin Ogeday’a karşı üstünlüğü var. Bu, Özgür abinin 8. düellosu. Eğer elini iyi kullanırsa ve gücünü dengeli kullanırsa öne geçebilir ama ben yine de Ogeday’ın kazanacağını düşünüyorum. Seda ile Batuhan oynayacak. Seda'nın Batuhan’a karşı atış seçimleri kritik olacak. Batuhan’ın güçlü olduğu yarışları seçerse Batuhan kazanır. Finalde Özgür abi ile Seda’yı izleyebiliriz ve bu noktada Özgür abinin eleneceğini düşünüyorum.” dedi.

Yunus Emre'nin Görüşleri

Yunus Emre ise düellolar hakkında, “Seda abla ile Özgür abi final oynar diye düşünüyorum. Özgür abinin performansına bağlı olarak, yoruldu mu yoksa açıldı mı? Eğer açılırsa Seda ablanın gideceğini düşünüyorum, açılmazsa üzülerek söylüyorum ki Özgür abi elenebilir.” dedi.

Nefise'nin Yorumu

Nefise de düello hakkında, “Bugünkü oyunun başa baş geçeceğini düşünüyorum. Çok çekişmeli olacak. Özgür abi ile Seda abla final oynar diye düşünüyorum. Yunus Emre'ye katılıyorum, Özgür abi açılırsa kalır, açılmazsa elenir.” ifadelerini kullandı.

Merve'nin Analizi

Merve ise tecrübeleriyle dikkat çeken Özgür ve düelloya ilk kez çıkan Ogeday hakkında, “Özgür abinin çok kazandığı maçlar var. Eğer konsantre olursa kazanabilir. Ancak ikinci tura kalırsa işi zor. Seda ve Batuhan’ın atışları sonucu belirleyecek. Burada Seda'nın kalacağını düşünüyorum. Finalde Özgür abi iyi bir performans sergilerse kazanır, aksi halde elenir.” şeklinde konuştu.

Batuhan Seda'yı Geçerek Adını Sildirdi

Düelloda Batuhan, Seda ile karşılaştı ve 5-1'lik skorla galip geldi.

Ogeday ile Özgür Mücadelesi Kıran Kırana Geçti

Özgür ile Ogeday’ın düellosu oldukça çekişmeli geçti ve Ogeday 5-3 kazanarak adını finale yazdırdı. Böylece Seda ile Özgür finalde karşı karşıya geldi.

Finalin Adı Seda ve Özgür

Survivor’a veda eden isim belli oldu. Seda ile Özgür’ün müthiş mücadelesinde, Özgür, Seda'ya 5-2 yenilerek Survivor’a veda etti. Özgür, “8. düellonun bir sırrı var herhalde, Sercan da 8. düelloda gitmişti. Batuhan dikkat et. Hem hüzünlüyüm hem de gururluyum. İki Survivor üst üste geldim pes etmedim ama vücudum artık dayanamadı. Seda’yı tebrik ederim. Bu Survivor’a hiç antrenman yapmadan geldim, sadece yürüyüş yaparak geldim. Buraya kadar geleceğimi tahmin etmezdim. Gururluyum.” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi