Denizli'de, doğaltaş şirketi Faber Mermer'in Yönetim Kurulu Üyesi Yasin Cinkaya, 14 Aralık tarihinde Didim ilçesinden FBR adlı teknesiyle denize açıldıktan sonra kayboldu. Daha sonra Yunanistan'ın Samos Adası'nda cansız bedeni bulunan iş adamı Yasin Cinkaya, Denizli'de son yolculuğuna uğurlandı. Öğle namazını müteakip, Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camii ve Külliyesi'nde kılınan cenaze namazına Yasin Cinkaya'nın ailesi, yakınları, iş dünyasından önemli isimler ve siyasetçiler katıldı. Cenaze namazını Denizli İl Müftüsü Abdullah Pamuk kıldırdı.

Cenaze namazı öncesinde Yasin Cinkaya'nın babası İbrahim Cinkaya, kayınpederi Yaşar Kabakçı ve kardeşi Yavuz Cinkaya taziyeleri kabul etti. Cinkaya'nın eşi ve kızının cenazenin başından bir an olsun ayrılmaması dikkat çekti. Törene, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, Oktay Kaynarca, iş dünyasından temsilciler ve diğer protokol üyeleri de katıldı.

Iş Adamı Yasin Cinkaya Son Yolcuğuna Uğurlandı2 Result

Iş Adamı Yasin Cinkaya Son Yolcuğuna Uğurlandı Result

Iş Adamı Yasin Cinkaya Son Yolcuğuna Uğurlandı6 Result

Iş Adamı Yasin Cinkaya Son Yolcuğuna Uğurlandı5 Result

Iş Adamı Yasin Cinkaya Son Yolcuğuna Uğurlandı3

Beykoz Örnekköy'de Fabrikada Yangın: İtfaiye Ekipleri Alevlerle Mücadele Ediyor Beykoz Örnekköy'de Fabrikada Yangın: İtfaiye Ekipleri Alevlerle Mücadele Ediyor

Iş Adamı Yasin Cinkaya Son Yolcuğuna Uğurlandı4

Kaynak: İHA