Burdur’un Karamanlı ilçesine bağlı Manca köyü yolunda meydana gelen bir kaza, yaşlı bir adamın hayatını kaybetmesine neden oldu. Kaza, saat 08.00 sularında gerçekleşti. Süleyman Çınar (74) isimli şahsın kontrolünde olan plakasız ATV, seyir halindeyken kontrolden çıkarak şarampole devrildi.

Çankırı’da Yemek Yerken Soluk Borusuna Yiyecek Kaçan Adam Hayatını Kaybetti Çankırı’da Yemek Yerken Soluk Borusuna Yiyecek Kaçan Adam Hayatını Kaybetti

A W198456 04 Result

Kazanın meydana geldiği yer, Manca köyü yolunun 4. kilometresiydi. Süleyman Çınar, tarlaya gitmek üzere yola çıkmıştı ki, ATV'nin kontrolü kaybolup şarampole yuvarlandı. Kazayı görenlerin hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne haber vermesi üzerine, sağlık ekipleri ve jandarma olay yerine sevk edildi.

A W198456 02 Result

Sağlık ekipleri, olay yerine ulaştığında maalesef Süleyman Çınar'ın ATV'nin altında kaldığını tespit etti. Yapılan kontrolde, Çınar'ın boynunun kırıldığı ve olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Jandarma ekipleri, olay yerinde gerekli incelemeleri yaptıktan sonra Çınar'ın cenazesini otopsi için Karamanlı Devlet Hastanesi morguna götürdü. Kazaya karışan ATV ise çekici yardımıyla otoparka taşındı.

Burdur Veteriner Hekimleri Odası: "Tarım ve Hayvancılıkta İthalat Baskısı Artıyor" Burdur Veteriner Hekimleri Odası: "Tarım ve Hayvancılıkta İthalat Baskısı Artıyor"

A W198456 03 Result

Kaynak: İHA