Ankara'dan Bilkent Üniversitesi Gönüllüleri Mustafakemalpaşa'da Kütüphane Kurdu Ankara'dan Bilkent Üniversitesi Gönüllüleri Mustafakemalpaşa'da Kütüphane Kurdu

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu, 27 Mart Çarşamba günü saat 20.30'da Nurol Kültür Merkezi Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sahnesi'nde gerçekleşecek olan oyunun prömiyeri ile perdelerini açacak. Davetiyeler, gişeden temin edilebilecek.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, tüm tiyatro tutkunlarını oyun için beklediklerini ifade ederken, düşüncelerini şu şekilde dile getirdi:

"Sanatın diğer dalları gibi tiyatro da yaşamdan güç alarak içindeki yaratıcı ruhu harmanlayarak insanlara sunar. Bireyi önemseyerek, toplumun genelini bilinçlendirerek toplumsal gelişime önemli katkılarda bulunur. Tiyatro ve tiyatro emekçileri her zaman yanlarında olacağımızı belirtirken, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun, 2018 yılında Belediye Meclisi tarafından kurulmasından bu yana emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

4Fa6C6C6 4Bf8 4A7B 9741 9E965Dfcb9F8 W

Oyunun prömiyerinden sonra, her Cuma saat 20.30'da Nurol Kültür Merkezi Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu Sahnesi'nde seyirci ile buluşmaya devam edecek. Biletler için 'Biletinial.com' adresi ziyaret edilebilir, oyun ile ilgili bilgi almak için ise 0 (252) 363 83 00 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Kaynak: ANKA