Beşiktaş, yeni sezon öncesi iç transferde atağa geçti. Kulüp, savunma oyuncusu Tayyip Talha Sanuç ile olan sözleşmeyi 2026-2027 sezonu sonuna kadar uzattı. Siyah-beyazlılar, resmi internet sitesinden yaptıkları açıklamada, "Kulübümüz, 2022-2023 sezonundan bu yana Futbol A Takımımızın kadrosunda bulunan profesyonel futbolcumuz Tayyip Talha Sanuç’la 2026-2027 sezonu sonuna kadar sözleşme uzattı. BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba ile bir araya gelen futbolcumuz Tayyip Talha Sanuç, yeni sözleşmeyi imzaladı. Samet Aybaba, yeni dönemde Kulübümüze önemli hizmetlerde bulunacağına inandığımız Tayyip Talha Sanuç’a başarılar diledi" dedi.

Fenerbahçe Petkimspor'u mağlup ederek yarı finale yükseldi Fenerbahçe Petkimspor'u mağlup ederek yarı finale yükseldi

Serdar Topraktepe İle Yeniden Forma Şansı Buldu

Adana Demirspor'dan 2022-2023 sezonunda transfer olan Tayyip Talha Sanuç, Beşiktaş formasıyla geçirdiği iki sezonda 27 maça çıktı ve 2 gol attı. Uzun süreli sakatlığın ardından Tayyip Talha, Teknik Sorumlu Serdar Topraktepe ile birlikte yeniden forma şansı bulmaya başladı.

A W191299 04

Genç Yeteneklerin Sözleşmeleri Yenilendi

Beşiktaş, kendi altyapısından yetişen genç futbolcuların sözleşmelerini de güncelledi. Siyah-beyazlılar, Serkan Emrecan Terzi ve Göktuğ Baytekin ile 2026-2027 sezonunun sonuna kadar, Yakup Arda Kılıç ile de 2027-2028 sezonunun sonuna kadar sözleşme imzaladı. İmza törenine Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü Samet Aybaba da katıldı.

Kaynak: İHA