Geçen Pazar günü Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanan maçın ardından, AK Parti'nin Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç'in Beşiktaş ve Fenerbahçe Spor Kulüplerini hedef alan açıklamalarına Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat'tan sert bir yanıt geldi.

'Utanmadan Bu İki Kulüp...'

AK Parti Trabzon Belediye Büyükşehir Başkan Adayı Ahmet Metin Genç, UEFA'nın resmi sitesinde hala Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin 'şikeci kulüp' olarak listelendiğini iddia ederek, 'Bu iki kulüp 2011'in Süper Kupası'nı oynamaya kalkıyor.' ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Belediye Başkanından Ak Parti Trabzon Adayına

'Ucuz Siyasetiniz İçin Şanlı Beşiktaş'ımızı Ağzınıza Bile Almayınız'

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise AK Parti Trabzon Belediye Büyükşehir Başkan Adayı Ahmet Metin Genç'e sert bir şekilde tepki gösterdi. Akpolat, 'Ucuz siyasetiniz için şanlı Beşiktaş’ımızı ağzınıza bile almayınız.' diyerek, Genç'i eleştirdi. Ayrıca, 'Siyasi ikbali uğruna toplumu kutuplaştıran bir dil kullanmaktan çekinmeyen, Beşiktaş’ın adını ağzına alabilen AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Metin Genç’e başka gündemleri öneririm. Keza siz bizimle baş edemezsiniz, bizi hayal bile edemezsiniz.' şeklinde konuştu.

31 Ağustos'a Kadar Denizlerde Avlanmak Yasak 31 Ağustos'a Kadar Denizlerde Avlanmak Yasak

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza AK Akpolat AK Parti Trabzon Belediye Büyükşehir Başkan Adayı Ahmet Metin Genç'in 'UEFA'nın sitesinde güncel olarak hala Beşiktaş ve Fenerbahçe şikeci kulüp olarak duruyor' sözlerine sert tepki gösterdi. Akpolat, 'Ucuz siyasetiniz için şanlı Beşiktaş’ımızı ağzınıza bile almayınız' dedi.

Beşiktaş 2010-11 Süper Kupa Hakkında Açıklama Yaptı Beşiktaş 2010-11 Süper Kupa Hakkında Açıklama Yaptı

Kaynak: Haber Merkezi