Ankara'nın Kızılay Meydanı'nda, ünlü yerel sanatçı Metin Çelik, caddeyi geçmeye çalışırken belediye otobüsü tarafından çarpılarak hayatını kaybetti. Olay, akşam saatlerinde meydana geldi ve kısa sürede çevrede büyük bir üzüntüye neden oldu.

Çaldığı ATV ile şehir turu attı! 3'üncü hırsızlığında yakalandı Çaldığı ATV ile şehir turu attı! 3'üncü hırsızlığında yakalandı

A W167759 05

İhbar Üzerine Olay Yerine Polis ve Sağlık Ekipleri Sevk Edildi

Kazayı gören vatandaşların hızla ihbar etmesi üzerine, olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ancak, sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde Metin Çelik'in hayatını kaybettiğini belirledi.

A W167759 02

Sosyal Medyada Paylaşımları Dikkat Çekti

Metin Çelik'in ölümünden kısa bir süre önce yaptığı sosyal medya paylaşımları dikkat çekti. Çelik, paylaşımında duygusal ifadelerle kendini ifade etti. Özellikle, "Beni evlatlarımdan başkası affetmesin, ihtiyacım yok çünkü" şeklindeki cümlesi, trajik olayın ardından daha da anlam kazandı.

A W167759 01

Cenazesi Adli Tıp Kurumu Morguna Kaldırıldı

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ait cenaze aracıyla Metin Çelik'in cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Çelik'in ani ölümü sevenlerini derin bir üzüntüye boğdu.

Kaynak: İHA