Futbol Turnuvası Tamamlandı Şampiyon Antalya Forza Futbol Turnuvası Tamamlandı Şampiyon Antalya Forza

Konyaaltı Belediye Başkanı Cem Kotan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir kamu kurumunun başkanlık makamına oturması için söz verilen, ancak ismi son anda programdan çıkarılan 8 yaşındaki Hatice Zeynep’i makamında ağırladı.

Başkan Kotan ve Minik Zeynep’in Buluşması

Başkan Kotan, Doyran Mahallesi’nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretler sırasında ilkokul öğrencisi 8 yaşındaki Hatice Zeynep Kula ile sohbet eden Kotan, minik öğrencinin çok üzüldüğü bir durumu öğrendi. Zeynep, kendisine 23 Nisan’da bir kamu kurumunda başkanlık koltuğuna oturma sözü verildiğini, ancak daha sonra adının bu programdan çıkarıldığını anlattı. Bunun üzerine Başkan Kotan, Zeynep’i istediği zaman Konyaaltı Belediyesi’nin makamında ağırlayabileceğini söyledi.

Gözlerindeki Hüzün, Yüzünde Tebessüm Oldu

Başkan Kotan, verdiği sözü tutarak minik Zeynep’i makamında ağırladı. Zeynep, babasıyla birlikte davete katıldı. Başkan Kotan, Zeynep’i kapıda karşıladı ve başkanlık makamındaki koltuğa oturana kadar ona eşlik etti. Başkan Kotan, Zeynep’e belediye başkanının ne iş yaptığını anlattı ve onu belediyede ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Zeynep’ten Başkan Kotan’a Teşekkür

Başkanlık makamında oturduğu süre boyunca Başkan Kotan’a merak ettiği şeylerle ilgili sorular soran Zeynep, “Cem abi o gün karşılaştığımızda beni dinledi ve buraya davet etti. Aslında benim için başkanlık makamında oturmak çok önemli bir şey değil ama ismimin önce yazılıp daha sonra programdan çıkarılmasına çok üzüldüm. Hiç yazılmasaydı bu kadar üzülmezdim. Cem abiye çok teşekkür ederim” dedi.

Kaynak: Konyaaltı Belediyesi/Bülten