Türk sinemasının sevilen komedi yapımlarından biri olan "Ay Lav Yu Tuu", izleyicilere eğlenceli ve duygusal bir yolculuk sunuyor. Sıcak mizahı ve renkli karakterleriyle dikkat çeken film, merakla araştırılan konular arasında yer alıyor.

Hayali üniversite skandalı! Diplomalar sahte rektör ise lise mezunu çıktı Hayali üniversite skandalı! Diplomalar sahte rektör ise lise mezunu çıktı

Ay Lav Yu Tuu Filmi Konusu

İlk filmden yedi yıl sonra gelen "Ay Lav Yu Tuu"da, Tinne köyü ile Amerika arasındaki köprü daha da güçleniyor. İbrahim'in Amerika'ya gitmesi, ardından Amerikalıların Tinne'ye gelmesi ve Tinne halkının Amerikalılara özenmesiyle komik olaylar yaşanıyor.

Ay Lav Yu Tuu Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini ünlü isim Sermiyan Midyat üstlenirken, başrollerde kendisi yer alıyor. Nikki Leigh, Steve Guttenberg, Gizem Karaca, Bora Akkaş, Tuna Orhan gibi sevilen oyuncular da filmde rol alıyor.

"Ay Lav Yu Tuu" Nerede Çekildi?

KAPİD (Kapadokya Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği) Başkanı Yakup Dinler, Kapadokya'da çekilen ancak yanlışlıkla Mardin olarak tanıtılan "Ay Lav Yu Tuu" filmi hakkında sosyal medya hesabında açıklamalarda bulundu. Dinler, filmdeki çekimlerin aslında Mardin değil, Kapadokya'da gerçekleştirildiğini belirtti.

Kaynak: Haber Merkezi