Türk sinemasının merakla beklenen yapımlarından biri olan "Gönül Dağı - Kurban", çekildiği yerlerden oyuncu kadrosuna kadar birçok detayla sinemaseverleri heyecanlandırıyor. İşte "Gönül Dağı - Kurban" hakkında bilmeniz gerekenler...

Gönül Dağı - Kurban Nerede Çekildi?

"Gönül Dağı - Kurban" filminin çekimleri, Niğde'nin Gedelli ilçesinde gerçekleştirildi. Anadolu'nun eşsiz güzelliklerini yansıtan Gedelli, filmin nostaljik ve samimi atmosferine katkı sağlıyor.

Gönül Dağı - Kurban Konusu

Türk Sineması'nın sevilen dizisi "Gönül Dağı", "Kurban" bölümünde izleyicileri Gedelli'de nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Bayram coşkusunun yanı sıra aynı anda gerçekleşen iki düğün ile Gedelli halkının yaşadığı bu özel gün, Anadolu'nun unutulmaya yüz tutmuş güzel geleneklerini ve sıcak aile bağlarını gözler önüne seriyor. Film, sevgi, saygı ve hoşgörü dolu hikayeleri ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşatmayı hedefliyor.

2024-2025 ücretli öğretmenlik başvuruları başladı! Başvuru nasıl yapılır? 2024-2025 ücretli öğretmenlik başvuruları başladı! Başvuru nasıl yapılır?

Gönül Dağı - Kurban Oyuncuları

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu ve Nazlı Pınar Kaya gibi başarılı isimlerin yer aldığı "Gönül Dağı - Kurban" filmi, geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Filmde ayrıca Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Zerrin Sümer, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Cemre Melis Çınar, Ergun Kuyucu ve Zümre Meğreli gibi usta isimler de rol alıyor.

Nostaljik Bir Yolculuk

"Gönül Dağı - Kurban" filmi, izleyicileri Gedelli'nin sıcak ve samimi atmosferinde nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Bayram coşkusu, düğün hazırlıkları ve geleneklerin harmanlandığı bu film, izleyicilere Anadolu'nun unutulmaz değerlerini hatırlatıyor.

Kaynak: Haber Merkezi