Ünlü oyuncu ve senarist Gülse Birsel, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir davet sonrasında yeni projeleri hakkında bilgi verdi. Birsel, ‘Avrupa Yakası’, ‘Yalan Dünya’, ‘Jet Sosyete’ gibi sevilen projelerin ardından, ‘Aile Arasında’ filmi için de bir devam filmi üzerinde çalıştığını açıkladı.

Yeni Projeler Yolda

Birsel, “Aile Arasında 2’yi yazıyorum. Ne zaman izleyici karşısına çıkacağız bakalım. Senaryo bitsin, ondan sonra döneceğiz. Elimde bir tane de dizi var. İki televizyon kanalı ve dijital platformlar ilgileniyor. Onu bir yazayım, ne kadar uzun yazabiliyorum onu bir görmem lazım. Ondan sonra net karar vereceğim ama çok yakın bir tarihte değil bu ancak gelecek sezon.” ifadelerini kullandı.

Gülten Dayıoğlu 2023 Çocuk Romanı Ödülü Nükleer Çağ Romanıyla Tunç Kurt'a Verildi Gülten Dayıoğlu 2023 Çocuk Romanı Ödülü Nükleer Çağ Romanıyla Tunç Kurt'a Verildi

‘Aile Arasında’ Filminden Notlar

‘Aile Arasında’, 21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz’ın komik hikayesini anlatıyor. Film, 1 Aralık 2017’de vizyona girdi ve 5 milyon 289 bin 51 kişi tarafından izlendi. Film, IMDB’de 10 üzerinden 7.7 puan aldı.

Filmde Engin Günaydın (Fikret), Demet Evgar (Solmaz), Erdal Özyağcılar (Haşmet Kurt), Devrim Yakut (Mükerrem Kurt), Fatih Artman (Emirhan Kurt), Şevket Çoruh (Necati Balcılar), Gülse Birsel (Mihriban), Derya Karadaş (Leyla), Su Kutlu (Zeynep Balcılar), Ayta Sözeri (Behiye), Devin Özgür Çınar (Gülümser Kurt), Deniz Hamzaoğlu (Kahraman Kurt), Rıza Akın (Selahattin Aladağ), Arif Erkin (Dede), Erdal Cindoruk (Ruhi), Ünal Yeter (Okan) gibi isimler rol aldı.

Film, İstanbul’un Silivri ilçesindeki sette ve Adana’da çekildi. Çekimler 26 Ağustos 2017’de başladı ve 7 haftada tamamlandı. Film, genel olarak eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı.

‘Aile Arasında’ filmi, Netflix, Blu TV ve Google Play üzerinden izlenebilir.

Kaynak: Haber Merkezi