Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'na geri sayım başladı. Fransa'da düzenlenecek şampiyona için heyecan dorukta. Ampute Futbol Milli Takımı, 2 Haziran Pazar günü ilk maçında İsrail ile karşı karşıya gelecek.

Şampiyona Fransa'da Başlıyor

Fransa'nın Haute-Savoie bölgesinde 1-8 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'na sadece günler kaldı. Milli takımımız, C Grubu'ndaki ilk maçını 2 Haziran Pazar günü saat 17.00'de İsrail ile yapacak. Bu önemli müsabaka TRT Spor ekranlarından canlı yayınlanacak.

A W216243 03

Milli Takımın Maç Programı Belli Oldu

Ay-yıldızlı ekibimiz, 3 Haziran Pazartesi günü saat 13.00'te Azerbaycan ile ikinci maçına çıkacak. Gruptaki son maçında ise 4 Haziran Salı günü saat 15.00'te İrlanda ile mücadele edecek.ik 

A Milli Takım FIFA dünya sıralamasında 2 sıra gerileyerek 42'nci sıraya düştü A Milli Takım FIFA dünya sıralamasında 2 sıra gerileyerek 42'nci sıraya düştü

Mücadeleler Camille Fournier Stadı'nda

Türkiye, grup aşamasındaki tüm maçlarını Camille Fournier Stadı'nda oynayacak. Şampiyonada sergileyeceği performansla büyük bir başarı hedefleyen milli takımımız, tüm hazırlıklarını tamamladı ve sahaya çıkmak için gün sayıyor.

A W216243 02

Kaynak: İHA