Akdeniz'de deprem meydana geldi: Hissedildi! Akdeniz'de deprem meydana geldi: Hissedildi!

Adana'nın Kozan ilçesine bağlı Çanaklı Mahallesi'nde, bir kişi arabasını çalıştırmak istediği sırada büyük bir korku dolu anlar yaşandı. Ramazan Avcı'nın 42 SL 456 plakalı otomobili, motorunu çalıştırdığı anda aniden alev topuna döndü.

A W170984 03

Hızla Yükselen Alevler Korku Dolu Anlar Yarattı

Ramazan Avcı, aracına bindiği anda normal bir günün akışında ilerlemek isterken, motoru çalıştırmak için anahtarı çevirdiğinde karşılaştığı manzara dehşete düşürdü. Otomobilin motor bölgesinden hızla yükselen alevler, çevredeki insanların gözleri önünde adeta bir yangın cehennemine dönüştü.

Durumu İtfaiyeye Bildirdi

Otomobilinin aniden alev almasıyla panikleyen Ramazan Avcı, kendisini hemen dışarı atarak çevredeki insanlardan yardım istedi. Olay yerine gelen vatandaşların desteğiyle hızla itfaiyeye haber verildi ve yangın müdahale için beklenirken, çevredeki diğer araç sahipleri de güvenliği sağlamak için bölgeden uzaklaştı.

A W170984 04

Araç Hurda Yığınına Döndü

Ne yazık ki, alevler aracın tamamını sararken, Ramazan Avcı'ya ait otomobil tamamen kullanılamaz hale geldi. Yangın sonrası araç, hurda yığınına dönüşerek büyük maddi zarara yol açtı.

Kaynak: İHA